Zespół

Lekarze

Prywatna praktyka stomatologiczna „Stomatologia Stupka” działa w Krakowie od 1990 roku.

Doświadczony stomatolog nie jest solistą. Jest spiritus movens całego zespołu, który opiekuje się pacjentem na każdym etapie pracy nad jego pięknym uśmiechem – począwszy od profilaktyki. Założycielami zespołu „Stomatologia Stupka” są doktorzy Maciej i Magdalena Stupkowie, doświadczeni lekarze, spod których „ręki” – dzięki kursom i stażom, wyszło już wielu krakowskich stomatologów. Do współpracy w ramach własnej praktyki zaprosili Ewę Szymurę, z którą współdziałają już wiele lat oraz doktora Jakuba Popiela i doktor Katarzynę Stępień-Zgliczyńską.

Asystentki

Prawą ręką podczas zabiegów dentystycznych są dyplomowane higienistki stomatologiczne, które odciążają lekarza podczas pracy pozwalając mu się skupić na istocie zabiegu, pomagają skrócić czas spędzony na fotelu dentystycznym i przeprowadzą pacjenta przez zabiegi przygotowawcze, profilaktyczne oraz opiekę po zabiegu – wspomaganie procesu gojenia

Recepcja

Nieodzowną pomocą są też sekretarki medyczne i recepcjonistki: dzięki nim pacjent może w każdej chwili skontaktować się z praktyką, a doktorzy podczas zabiegu mogą skupić się na pacjencie, bo wiedzą, że nad całością, organizacją i harmonogramem czuwają: