Zespół

Lekarze

Prywatna praktyka stomatologiczna „Stomatologia Stupka” działa w Krakowie od 1990 roku.

Doświadczony stomatolog nie jest solistą. Jest spiritus movens całego zespołu, który opiekuje się pacjentem na każdym etapie pracy nad jego pięknym uśmiechem – począwszy od profilaktyki. Założycielami zespołu „Stomatologia Stupka” są doktorzy Maciej i Magdalena Stupkowie, doświadczeni lekarze, spod których „ręki” – dzięki kursom i stażom, wyszło już wielu krakowskich stomatologów. Do współpracy w ramach własnej praktyki zaprosili Ewę Szymurę, z którą współdziałają już wiele lat oraz doktora Jakuba Popiela i doktor Katarzynę Stępień-Zgliczyńską.

Niedługo do zespołu dołączy również doktor Tadeusz Stupka.

Asystentki

Prawą ręką podczas zabiegów dentystycznych są dyplomowane higienistki stomatologiczne, które odciążają lekarza podczas pracy pozwalając mu się skupić na istocie zabiegu, pomagają skrócić czas spędzony na fotelu dentystycznym i przeprowadzą pacjenta przez zabiegi przygotowawcze, profilaktyczne oraz opiekę po zabiegu – wspomaganie procesu gojenia

Recepcja

Nieodzowną pomocą są też dwie sekretarki medyczne: dzięki nim pacjent może w każdej chwili skontaktować się z praktyką, a doktorzy podczas zabiegu mogą skupić się na pacjencie, bo wiedzą, że nad całością, organizacją i harmonogramem czuwają: